3510
Мени

Следете @ Lockdownlive на Твитер.

scdsc

детали

 • Владата Име: Лестер Alford
 • Регистрирај се Број: 854173Б
 • Возраст:40
 • Време служев:19 + години.
 • Роден град:Елизабета, NJ
 • Реченица:50 години.
 • Тековната задолжен:Убиство
 • Алијас:Тефлон
 • Датум на издавање:2024
 • Затвор Припадност:Крв (Овошје Место Brim)
 • Круг на влијание:Tewhan Батлер, Omar Остин, Altariq Gumbs, Emmanuel Jones
 • Институција:Њу Џерси државниот затвор (Управување со контролна единица)
 • Моето искуство во затвор е нешто што јас не би сакал на мојот најлош непријател.

Она што животот како (Дел 4)

Лестер "тефлон" Alford е затвореник во моментов се одржа во Њу Џерси Државниот затворКликнете ОК за управување со контрола единица кој има pending lawsuit against the state of New Jersey to challenge its use of solitary confinement. Here on Live from Lockdown Alford shares documents that shed light on the extreme circumstances on his extended isolation. In sharing these documents Alford hopes to enlighten the youth of the consequences of gang involvement and what awaits them as gang members in prison. Овие документи претходат г-дин. Трансфер Alford да Единицата за управување и контрола. За претходните мислења од Alford, Кликни тука за да ја видите неговиот LIVE профилот.

 

LAlford620

Lalford620_1

  

Leave a Reply

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *


Read this book!

Изберете јазик


Измени Превод

Брзи снимки

Category