3703
Мени

Следете @ Lockdownlive на Твитер.

scdsc

детали

 • Владата Име: Томи Edelin
 • Регистрирај се Број: 01206-748
 • Возраст:44
 • Време служев:N / A
 • Роден град:Вашингтон D.C.
 • Реченица:ЖИВОТ
 • Тековната задолжен:РИКО
 • Алијас:Brother Menes
 • Датум на издавање:N / A
 • Затвор Припадност:Независни
 • Круг на влијание:DJ, Масовна
 • Институција:USP Ли
 • I began to struggle against a mindset that I realized was not mine, and thus my quest for knowledge began.

До сите засегнати

Декември 5, 2014 Бев заглави за: 212 Група Демонстрација, 196 Нелегалното користење на e-mail, и 106 предизвикување немири. Сите кои произлегуваат од последниот дел од говорот што ги дадов на USP Victorville право “Матрицата.” Декември 31, 2014, по три часа судењето сослушување, Ми беше ослободен од сите обвиненија.

По седумнаесет години јас конечно доби малку парче на правдата. Копаш?!

  

Leave a Reply

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *


Read this book!

Изберете јазик


Измени Превод

Брзи снимки

Category