3526
Мени

Следете @ Lockdownlive на Твитер.

scdsc

детали

 • Владата Име: Димитриј Хил
 • Регистрирај се Број: 68133-053
 • Возраст:35
 • Време служев:10+ години
 • Роден град:Њујорк, Њујорк
 • Реченица:20 години
 • Тековната задолжен:Панацериум во poss. на огнено оружје; Мешање w / Трговија преку грабеж на наркотици трговците; заговор за грабеж на изјави наркотици трговците
 • Алијас:O.G, Пантер
 • Датум на издавање:Датум на издавање
 • Затвор Припадност:Крв (95KShine)
 • Круг на влијание:Tewhan Батлер
 • Институција:Специјални управување единица на USP Луисбург
 • Кога у ќе се ослободи и да потрае овој болка

Надзор: Тие ќе направите нешто

Ги разбере нашите непријатели чувствувам ништо правиме, каже или скриј е приватна или свето. Не дури и нашите семејства или деца. Како членови на бандата што се гледаше сето време, студирал цело време и заговор против цело време; се однесуваме како што знаете! Средствата за комуникација се прислушувани и слушав, телефони, мобилни телефони, плаќаат телефони; и тие се за учење кодови. Како да се зборува, пешачат и да живеат меѓу нас е она што тие учат; тие не двоумете се да испрати turncoats и infiltrators меѓу нас. Знаат и сфати дека федералната влада во дослух со локалните власти ќе плати секој износ на пари и да преземат било каква акција потребни за да се фати, гони и заклучи засекогаш. Без разлика на тоа што начинот на живот што живеат или каде што живеат, тие се таму трпеливо чекање, гледање, броење на вашите грешки, собирање докази за судење, осудени и означување на (плантажа) објект далеку, далеку.

Јас да ви кажам, тоа не да го поддржат кривични дела, туку да ве задржи фокусирани, подготвени и внимателни во сите ваши активности на улиците и во казнено-поправните затоа што тие се одржување на документи за сè и гонат затвор случаи да ги задржи оние внатре, се обидува да добие слободен, внатре.

  

Leave a Reply

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *


Read this book!

Изберете јазик


Измени Превод

Брзи снимки

Category