3145
Мени

Следете @ Lockdownlive на Твитер.

scdsc

детали

 • Владата Име: Марк Диксон
 • Регистрирај се Број: Р-01558
 • Возраст:32
 • Време служев:14 години
 • Роден град:Чикаго, Illinois
 • Реченица:35 години
 • Тековната задолжен:1ул степен убиство, 2 Точки од обвинението за обид за убиство
 • Алијас:Chyna Бо
 • Датум на издавање:2034
 • Затвор Припадност:Гангстер ученик
 • Круг на влијание:Г-дин Нил Labro, Падне назад
 • Институција:Pickneyville Correctional Center
 • Со секое дете убиени на улиците, на bullseye на главата расте поголем.

Самоубиствени тенденции

Цел: Со секое дете убиени на улиците, секој резултат емисија, “Вести во девет, Дванаесет години заклани,” на бикови очи на главата расте поголем.

Кликнете! Кликнете! Кликнете!

Звукот на снајперист прилагодување на неговата визија може да се слушне во задниот дел на вашиот ум.

“Колку долго сте имале желба да се стави крај на вашиот живот?” психијатар доктор во вашиот ум прашува.

“Што? Не сакам да се убијам.”

“И, од начинот на кој сте постапиле во минатото, тоа е дискутабилно,” таа реагира.

  

Leave a Reply

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *


Read this book!

Изберете јазик


Измени Превод

Брзи снимки

Category