3385
Мени

Следете @ Lockdownlive на Твитер.

scdsc

детали

 • Владата Име: Emmanuel Ausar Jones
 • Регистрирај се Број: 28486-050
 • Возраст:29
 • Време служев:N / A
 • Роден град:Џерси Сити, NJ
 • Реченица:30 години
 • Тековната задолжен:Убиство, Киднапирањето, РИКО, Att. Убиства, Firearm violations, Att. Murder of a Federal informant while incarcerated
 • Алијас:Killer-E
 • Датум на издавање:2030
 • Затвор Припадност:Крв (Обод)
 • Круг на влијание:Tewhan Батлер, Altariq Gumbs, Kenneth Thompson, Cedric Браун
 • Институција:FCI McKean
 • Getting Bloods to unite in cause for the growth and development of our youth to prevent further incarceration.

Прашања за себе

Многу луѓе не се сомневаат, така тие никогаш не знаеш кои се тие. Еве некои прашања за вас само да се измери. Бидете искрени со себе. Тоа е за ваша корист. Ќе видиме во иднина колку ќе се развива. Сакам да растат со мене.

1.) Што ви се допаѓа за себе?

2.) Што ви се допаѓа за себе?

3.) Кој си ти?

4.) Што ви се?

5.) Што ви се посветени на?

6.) Кои се некои од вашите предизвици?

7.) Како ви се направи избор и одлуки?

8.) Ако може да се изгради совршен сте, она што другите ќе видите?

  

Leave a Reply

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *


Read this book!

Изберете јазик


Измени Превод

Брзи снимки

Category