1570
Мени

Следете @ Lockdownlive на Твитер.

scdsc

детали

 • Владата Име: Marco Мигел Робертсон
 • Регистрирај се Број: 62151-066
 • Возраст:38
 • Време служев:15 + години.
 • Роден град:Лорел, MD
 • Реченица:ЖИВОТ +24 години.
 • Тековната задолжен:Убиство
 • Алијас:Marco Miguel
 • Датум на издавање:Бараат отслужуваат олеснување
 • Затвор Припадност:Ортодоксните сунити
 • Круг на влијание:Tewhan Батлер
 • Институција:USP Lewisburg (SMU)
 • Јас сум државата Мериленд Затвореникот во Специјалниот Единица за управување на федералната затворскиот систем во петнаесеттата година на животот + 24-годишна затворска казна. NOPE, Ништо од тоа не е достоен за тоа!

Ти реков

Дали некој ви каже дека те сакам? Токму сега го правам, од умот на срцето и исполнет со длабоко чувство очи толку точно; во највисоката надеж дека ќе не само што ви водителка низ дена, но ноќи премногу, Правам, Правам, Јас те сакам.

Дали некој ти кажам ти си убава? Токму сега го правам, те гледаме како еден прекрасен изгрејсонце, и живописен поглед, со парична казна песочни бели плажи, бранови прскаат своите пена против pedicured прсти, Јас да ти кажам ти си убава.

Дали некој ви каже дека сте прилично? Токму сега го правам, со Груев можете да дадеме пример за, во насмевка која зрачи со шарм, свитка рацете заедно низ градите, заврши ги околу вас, чувствуваат мојата топла прилично прегратка, кој ќе ве prettily безбедно, со мојот сончевиот зраци, Да ох да, ти си убава.

Дали некој ти кажам ти си прекрасна? Токму сега го правам, како домот, како летни денови небото во сино, толку скапоцен, и тендерската, Јас предавање заслужуваат чувства, ослободување смирувачки љубов, да ве приграбуваат деликатно, наивно сте притискања со милуваат прсти, оставајќи го Ви со мојата аура бавни засекогаш во обединета дует против тебе знаејќи постои подобар, ти си толку згодна.

Дали некој ти кажам ти си прекрасна? Токму сега го правам, со секој малку на убавина да ви облечеш внатрешно и надворешно премногу, ти си убава од врвот на прстите до најмалку крунисување коса која е на врвот на вашиот направите, прекрасна си.

Дали некој ти кажам ти си симпатична? Токму сега го правам, проширување или Галење cuddly прегрне за да ви се повлече во, мојот свет е толку голема, но мали каде што живеам,

Само ви даваат изрази на еден господин како подарок, со тенденција да креваш духови, Јас се молам тоа го прават, во вознесение да те турнам во сјае вистината, обожавам секој миг со мене дека јас не обожавам со вас. Вие сте симпатична и толку многу, многу многу повеќе; Marco Мигел го ви кажам искрено небото рај пополнување вистината…

Поетскиот израз на Марко Miguel

Прати брат малку повеќе светло и некои љубов:
Marco Робертсон #62151066

USP Lewisburg

P.O. Кутија 1000

LEWISBURG, Па 17837

  

Leave a Reply

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *


Read this book!

Изберете јазик


Измени Превод

Брзи снимки

Category