548
Мени

Следете @ Lockdownlive на Твитер.

scdsc

детали

 • Владата Име: Tewhan Батлер
 • Регистрирај се Број: 26852-050
 • Возраст:34
 • Време служев:11 години
 • Роден град:Исток портокал, NJ
 • Реченица:30 години.
 • Тековната задолжен:РИКО
 • Алијас:Масакрот
 • Датум на издавање:2029
 • Затвор Припадност:Крв (Двојно II / QSBG)
 • Круг на влијание:Altariq Gumbs, Emmanuel Jones, Лестер Alford, Marco Мигел Робертсон, Pele Brown, Дејвид зујат, Џермејн Реј, Марко Мартин, Michael Simpson, Omar Остин, Quaheem Едвардс, Torvos Симпсон, Винсент Gamboa
 • Институција:USP McCreary
 • Тука, мојот живот зад решетки нуди разбирање за оние од вас кои вложување во "животот" без разбирање на нејзините последици: на катастрофа, на пречките и патување мора да патуваат сами кога чеканот е тресна, вашиот мобилен е заклучен и светлата излегувам.

Збогум Пенсилванија…

Мојот престој во USP Allenwood дојде до близок. Дознав вчера бев назначен. За жал, Јас сум се испратени далеку од земјата; не не е резултат на ме прави тоа право, само политика, како и обично. Некои луѓе се чувствуваат доволно време не го положил за мене да се биде толку блиску до дома (Пенсилванија) без изолација. Јас не е trippin '. Борбата продолжува.

Верувам дека може да биде на чело на местото каде што тоа е за сите Лил Вејн и Дру Brees- LOUISIANA. A maximum security pen called Pollock. Out in the middle of nowhere. More or less, I’m squatting on the leave. Here we go againShit is crazy.

HOLD ALL MAILNew address coming soon.

Your LOVE and SUPPORT is much appreciated.

Check out them Raise UP skullies and beanies for the winter.

Твитер @ Lockdownlive

Click here and “Како” Raise UP Media on Facebook.

Raise Up

  

Leave a Reply

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *


Read this book!

Изберете јазик


Измени Превод

Брзи снимки

Category