Мени

Следете @ Lockdownlive на Твитер.

scdsc

детали

 • Владата Име: Marco Мигел Робертсон
 • Регистрирај се Број: 62151-066
 • Возраст:38
 • Време служев:15 + години.
 • Роден град:Лорел, MD
 • Реченица:ЖИВОТ +24 години.
 • Тековната задолжен:Убиство
 • Алијас:Marco Miguel
 • Датум на издавање:Бараат отслужуваат олеснување
 • Затвор Припадност:Ортодоксните сунити
 • Круг на влијание:Tewhan Батлер
 • Институција:USP Lewisburg (SMU)
 • Јас сум државата Мериленд Затвореникот во Специјалниот Единица за управување на федералната затворскиот систем во петнаесеттата година на животот + 24-годишна затворска казна. NOPE, Ништо од тоа не е достоен за тоа!

Зло те гледам

Тоа е зло, Тоа е зло!

Јас сум човекот, но би сакал јас не знам луѓе

Јас сум подобар без еднакви, нема да има продолжение, Почетокот и крајот ми е, Алфа и Омега да се верува

Зграпчи мисли на завист, контрола на вашиот љубомора, Значи она што ќе ми кажеш, нема никаква релевантност

рудникот за наследство е!

Во живо легенда, умре легенда, со текот на времето

Вие не е среќен, во беда, се обидува да ме фатат со злото што го плукаат, усните капе отровен отров

Екстремитетите сведочат за она што постои во срцето, е дел од студ своја душа,

Око за око, Јас ќе ви се исполнат, уште се зголеми, наставата одозгора со покачени мисли кои се размножуваат

Обидете се да игра, Но, не е не доби игра, се приклештени во страв, поврзан со срам

Кога дождот доаѓа, врне, мирис на фанк од мојот татнежот

Мајмун, зошто мора да пробате, смешен, Јас фунта мојот горила градите

Сакате компанија, толку осамен, портретираат недвижен, но толку лажна

збунет, ќе губитник, толку слаба, лежи ви изговори, секој пат кога ќе се зборува, да се лесно да го избришете, bleep, Јас ќе те оставам да се висат наоколу, самоубиство, направи јамка сега

кловн, насмеат, како ќе продолжи да се шегуваат, види ме грее, додека вашата надева дека оди во чадот

Сите што сакате да ја видите е мојата вчудовиденост, нека таа желба да јадете во внатрешноста, Ќе насмевка гледа во вас скапува и се распаѓа, шуплини прикажани со вашиот grins, одат во пеколот, каде што припаѓа да се живее во грев

Преправам пријател, непријател гледам својот гнасен себе, на штета пристаништето во вашиот јадро, надвор од злото, веќе не може да се скрие

На изненадување е на вас, со моите очи широко отворени, толку јасно го гледам

 

  

Leave a Reply

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *


Read this book!

Изберете јазик


Измени Превод

Брзи снимки

Category