3694
Мени

Следете @ Lockdownlive на Твитер.

scdsc

детали

 • Владата Име: Tewhan Батлер
 • Регистрирај се Број: 26852-050
 • Возраст:34
 • Време служев:11 години
 • Роден град:Исток портокал, NJ
 • Реченица:30 години.
 • Тековната задолжен:РИКО
 • Алијас:Масакрот
 • Датум на издавање:2029
 • Затвор Припадност:Крв (Двојно II / QSBG)
 • Круг на влијание:Altariq Gumbs, Emmanuel Jones, Лестер Alford, Marco Мигел Робертсон, Pele Brown, Дејвид зујат, Џермејн Реј, Марко Мартин, Michael Simpson, Omar Остин, Quaheem Едвардс, Torvos Симпсон, Винсент Gamboa
 • Институција:USP McCreary
 • Тука, мојот живот зад решетки нуди разбирање за оние од вас кои вложување во "животот" без разбирање на нејзините последици: на катастрофа, на пречките и патување мора да патуваат сами кога чеканот е тресна, вашиот мобилен е заклучен и светлата излегувам.

Поделени паѓаме

Мислев дека тоа беше насмевка. За жал, тоа беше подхилвам. Тој не можеше да се слика на позитивните. Се што можеше да се види беше недостатоци на човекот. Да се ​​биде погребан не беше доволно. Што му е потребно беше да застанат на врвот на гробот. Неговата среќа може да дојде по цена на човештвото. Несвесното. Не совеста. Поделени паѓаме. Засекогаш стагнира, додека не застанеме погрешно дното кон врвот. Тој е sooo "хауба дека тој посакува за никој да се издигнеме над тоа.

Кој сум јас? Само алатка да им помогне во будењето на еден народ. Несериозноста на животот, Не сакам делови, Ни Јас не го сакаат за нашите луѓе. Мои тврди дека никогаш не сме на Создателот, само оној кој почести и негува причина, причина. Со тоа работи како Усаин Болт кога диригентската палка беше донесен, годините на наше маало славен утврдување мојата машкост не се повеќе. Денес мојата најдлабока аспирации содржат сон Мартин и на идеологијата на Малком.

Ми се чини малку светлина може да се заслепувачки, исто како кога е темно можете да видите кој е навистина таму.

Јас ви стојат добро.

  

Leave a Reply

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *


Read this book!

Изберете јазик


Измени Превод

Брзи снимки

Category