556
Мени

Следете @ Lockdownlive на Твитер.

scdsc

детали

 • Владата Име: Tewhan Батлер
 • Регистрирај се Број: 26852-050
 • Возраст:34
 • Време служев:11 години
 • Роден град:Исток портокал, NJ
 • Реченица:30 години.
 • Тековната задолжен:РИКО
 • Алијас:Масакрот
 • Датум на издавање:2029
 • Затвор Припадност:Крв (Двојно II / QSBG)
 • Круг на влијание:Altariq Gumbs, Emmanuel Jones, Лестер Alford, Marco Мигел Робертсон, Pele Brown, Дејвид зујат, Џермејн Реј, Марко Мартин, Michael Simpson, Omar Остин, Quaheem Едвардс, Torvos Симпсон, Винсент Gamboa
 • Институција:USP McCreary
 • Тука, мојот живот зад решетки нуди разбирање за оние од вас кои вложување во "животот" без разбирање на нејзините последици: на катастрофа, на пречките и патување мора да патуваат сами кога чеканот е тресна, вашиот мобилен е заклучен и светлата излегувам.

Пристигна во ФТЦ Оклахома

Just touched down at FTC Oklahoma. ФТЦ Оклахома е Сојузна Трансфер центар е административен објект за одржи во текот затвореници како ние продолжуваме нашето патување до нашите дестинации. Зошто Оклахома? Ако се погледне на мапата ќе видите западната граница четки Луизијана против источната граница Оклахома. Тука’ Јас ќе чекам за мојата број да се нарекува. Потоа, Јас веројатно ќе се врати на сина птица. Trust when I say this is not the way you want to see the country going state to state prison by prison- Во живо од заклучување.

  

Leave a Reply

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *


Read this book!

Изберете јазик


Измени Превод

Брзи снимки

Category