1646
Мени

Следете @ Lockdownlive на Твитер.

scdsc

детали

 • Владата Име: Ентони Вилијамс
 • Регистрирај се Број: 23830-112
 • Возраст:46
 • Време служев:13 години.
 • Роден град:Лос Анџелес, CA
 • Реченица:20 години.
 • Тековната задолжен:Марихуана Дистрибуција; Заговор да се изврши вооружен грабеж на банка
 • Алијас:Г-тон
 • Датум на издавање:2019
 • Затвор Припадност:Крв (Црна P. Камен)
 • Круг на влијание:DJay, МАЖИ СТОП
 • Институција:USP Бомонт
 • Да се ​​даде и да се разбереме се некои од најголемите подароци што Ви е дадена од Бога па не се плашат да го вратат на вашиот ближен.

А многу скапоцени и деликатно Бисер

Мојата мисла од неделата е за тоа како ние како луѓе, не само како Афроамериканец мажите, но мажите воопшто, занемарување и ја изгубиле почит за многу скапоцени и деликатно скапоцен камен- А тоа е нашиот жени, кралиците на зелени земјата Божјите. Имаме дозволено самите да ги усвојат глупо идејата дека ние не ми требаат. И кога ќе те нема, сакаме дека тие никогаш не остави. How could we actually believe that the actual creature that’s responsible for our actual existence is nothing but a mere tool for our sexual pleasures and a shoulder to cry on in a time of need. And believe me when I say, there are a lot of crying and emotional men nowadays. Backbone and testicular fortitude are rare amongst some men these days. Basically, we as men need to step up and grow a set, you feel me!

Throughout the world, women are heads of households, заедници, па дури и земји. Во нашите сопствени сакана земја, нашите жени се подигање на нашите момчиња да стане силна во можност тело мажи сами по себе се должи на високата затворање стапка, насилството од бандите, и обичен губитници, како и недостатокот на тестисите цврстина зборував на претходно.

Ние сме дозволи фантазија на нашата имагинација да биде макро или Player, да стане фиксација на нашите само постоење. Сакам да кажам дека тоа затоа што јас сум бил ограбен на овој скапоцен камен со Gangsta, наречен рак. Рак траеше неколку жени од мојот свет и за жал ќе тврдат друг наскоро.

Па мажите, следниот пат кога ќе видите вашата омилена девојка- дали тоа да биде мајка, Сопругата, девојка, или вашата прекрасна ќерка- им даде на нејзината прегратка и бакнеж и да ù каже колку си ја засакал. Јас сигурно сакал да можам. Ова е посветена на Gee-Gee, ние те сакам и ќе го пропуштите.

Јас те оставам како дојдов, во мир. Камен Љубовта……Г-тон

Зад секој човек постои голема Жена!!!!

  

One response to “А многу скапоцени и деликатно Бисер”

 1. Gage says:

  I’m sorry to hear about the cancer thing, i know i live for my woman right now. If you really think this way though, than why did you risk losing her? I’d never jeopardize my family for anything, what pushed you to make the plan? was it need of money or need of respect?

Leave a Reply

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *


Read this book!

Изберете јазик


Измени Превод

Брзи снимки

Category